Mercedes SLK World banner

1 - 9 of 9 Posts

·
Registered
30 Posts
Discussion Starter #1
Hi all.

I thought that will be great if we can organize a meeting in Tukey / Istanbul.
I will be glad to meet other slk guys and drive top down in the most beautiful city of the world :)

Selamlar;

Foruma Türkiye'den de yazanlar var. Bir haftasonu toplanabiliriz isteyen olursa.
Ben İstanbul Ataşehir tarafındayım. Boğazda güzel bir fotoğraf çekimi yapabiliriz.

·
Air Suspension Manager
631 Posts
I think this is a great idea.
Weather also getting better.
We can pick a nice sunny Sunday for the meeting.

·
Registered
4 Posts
bende varim arkadaslar,

Katilima bir adet SLK ve bir adet Nikon d80 makine ve tripod ile destek saglarim :) Araci da yeni aldim, danisacagim cok fazla nokta olacak, keyifli gececegi dusuncesindeyim.

Gunu kararlastirip telefonlarimizi alalim birbirimizin

:Beer:

·
Air Suspension Manager
631 Posts
3 olduk :)

·
Registered
30 Posts
Discussion Starter #6
Soylukan hayırlı olsun kazasız belasız.

Bu hafta ve sonraki hafta ben müaait değilim. Yurtdışı ve yurtiçi fuarlar var. Seyahatte olacağım sürekli. Zaten havalar da biraz limoni. Mayıs son haftası uy****a yer ve tarih belirleriz.

Ben de Canon 60D ve tripodla katılabilirim :)

Bir kaç kişi daha olsa süper olacak.

·
Registered
4 Posts
eyv dostum :)

o zaman mayisin son cumartesisine denk gelen 31 i veya pazar 1 haziranda toplasip tanisalim, turumuzu atalim, ruzgarimizi yiyelim :)

Bi de hazir yakalamisken makyajli kasa on tamponu 06 kasaya uyar mi arkadaslar :D veya amg bodykit nerden buluruz

·
Registered
30 Posts
Discussion Starter #8
Güzel fikir.

R171 discussion kısmında sorularına cevap vereceklerdir. Benim 171 ile ilgili bilgim yok.
Body kit yurtdışından getirilebilir bir ihtimal. Bence 171 standart haliye daha güzel gibi.

·
Air Suspension Manager
631 Posts
@soylukan
Uyum konusunda sorun olacağını düşünmüyorum ama yine de forumdakilere sormak gerek.

Onun dışında her tür parça için Maslak'ta Gezici Otomotiv var.
Onlar yurtdışından da parça numarasıyla getirebiliyorlar.

Daha detay bilgiye ihtiyacın olursa, yardımcı olurum.

1 - 9 of 9 Posts